Nettsiden vår blir snart enda bedre

Akkurat nå jobber vi med noen tekniske forbedringer av nettsiden vår. Dette kan bety at kjøp av forsikring, melding av skade og Min side/Min bedrift ikke fungerer som de skal.
Ingen grunn til panikk  – du vil snart kunne bruke hele nettsiden vår som normalt igjen.

Faktura
En systemfeil hos oss har ført til at fakturaer ikke har kommet frem til enkelte av våre bedriftskunder. Vi jobber med å rette feilen. Du skal ha fått en kopi av orginal faktura(er) med ny betalingsfrist som er satt til 20. august dersom det gjelder deg.

Vi har fått henvendelser fra kunder som har mottatt e-poster om refusjon av et beløp på en gammel forsikringsfaktura. Disse e-postene er svindelforsøk. Vi oppfordrer alle om ikke å klikke på lenkene i disse e-postene og om å slette e-postene umiddelbart. 

Vi opplever ustabilitet med å melde skade, tap og sykdom akkurat nå
Vi jobber på spreng for å få det tilbake i tjeneste. Takk for tålmodigheten – prøv igjen snart.

Rammet av naturkatastrofe på ferie?
Oppstår det naturkatastrofe på reisemålet du oppholder deg på, alltid forhold deg til retningslinjene fra lokale myndigheter. Les mer her.

Finansklagenemda

Dersom du ikke kommer til enighet med Tryg Forsikring etter en klage, kan du gå videre med klagen din til Finansklagenemda:

Finansklagenemda 
Postboks 53, Skøyen 
0212 Oslo 
Tlf: 23 13 19 60 
Faks: 23 13 19 70 
www.finkn.no

Tilbake til Klagemuligheter